HISTORIE ANTIK MIGNON

 

 Naše firma zastoupená Dr.Jiřím Bencem patří k zakládajícím členům asociace starožitníků ČR.

 

 V roce 1991 jsme otevřeli prodejnu, s vybranými starožitnostmi zaměřenými na míšeňský porcelán, české sklo a designovými předměty z období artdeka, pro náročnou klientelu  na kolonádě u Mlýnského pramene v Karlových Varech. Rychle jsme získali kvalitu i oblibu a už v roce 1992 jsme obdrželi ocenění za nejlepší  mimopražskou prodejnu v Česku.

 

 Našimi zákazníky se stali postupně jak čeští sběratelé,tak i vyznamní návštěvnící K.Varů od prezidentů až po filmové hvězdy, jako je Sharon Stone atd.

 

 Postupně jsme otevřeli ještě prodejnu v Grand hotelu Pupp a rozšířili nabídku o šperky, hodiny a kvalitní obrazy od starých holandských mistrů až po  Mařákovce.Ten jsme provozovali 7 let.

 

 Nakonec jsme v roce 2007 otevřeli ještě obchod v hotelu Salvátor,který se nachází na stejné úrovni ,jako obchod na kolonádě,jen je na druhém břehu říčky Teplé. V rámci plánované reorganizace jsme původní obchod na konci roku 2008 uzavřeli.Nadále se snažíme o individuální přístup k naším klientům.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci trzeb je prodavajici povinnen vystavit kupujicimu uctenku.Zaroven je povinnen zaevidovat prijatou trzbu u spravce dane online, v pripade technickeho vypadku pak nejpozdeji do 48 hodin.

3_benc1.JPG   3_benc4.JPG   3_benc5.JPG   3_benc6.JPG   3_benc7.JPG